35SP/26D WALLRACK BLACK
Funktioner
| Rackkapacitet | 35U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 136,1 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Certificering | CSA TAA UL |
Vægt & størrelser
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 660 mm |
| Højde | 1734 mm |
| Indvendig dybde | 61 cm |
| Indre højde | 155,6 cm |
| Vægt | 87,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 103,9 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | USA |