16SP 28 RACK 16 DEEP
Funktioner
| Rackkapacitet | 16U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 90,7 kg |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 40,6 cm (16") |
| Bredde | 518 mm |
| Dybde | 404 mm |
| Højde | 749 mm |
| Indre højde | 71,1 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |