15SP CABINET FRAME RK 18D
Funktioner
| Rackkapacitet | 15U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1134 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 45,7 cm (18") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 457,2 mm |
| Højde | 690,6 mm |
| Indvendig dybde | 45,7 cm |
| Indre højde | 66,7 cm |
Logistik data
| Oprindelsesland | USA |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |