13SP CABINET FRAME RK 23D
Funktioner
| Rackkapacitet | 13U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1134 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 58,4 cm (23") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 584,2 mm |
| Højde | 601,7 mm |
| Indvendig dybde | 58,4 cm |
| Indre højde | 57,8 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | Mexico |