12SP CABINET FRAME RK 23D
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113,4 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 584,2 mm |
| Højde | 557,3 mm |
| Indvendig dybde | 58,4 cm |
| Indre højde | 53,3 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |