12SP/26D WALLRK W/PLEXIDR
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 90,7 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Nøglelås | Ja |
| Rack skinner | Ja |
| Kølingstype | Passiv |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 66 cm (26") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 660 mm |
| Højde | 713 mm |
| Indvendig dybde | 61 cm |
| Indre højde | 53,3 cm |
| Vægt | 24,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 41,3 kg |
Tekniske detaljer
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Oprindelsesland | Mexico |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |