10SP/17D WALLRACK W/PLEXI
Funktioner
| Rackkapacitet | 10U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 90,7 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Nøglelås | Ja |
| Rack skinner | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 43,2 cm (17") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 432 mm |
| Højde | 624 mm |
| Indvendig dybde | 38,1 cm |
| Indre højde | 44,5 cm |
| Vægt | 22,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 39 kg |
Tekniske detaljer
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Oprindelsesland | Mexico |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |