HPE
960 GB - SATA 6 Gb/s - 7 pin Serial ATA
Funktioner
| SDD-kapacitet | 960 GB |
| Grænseflade | SATA |
| NVMe | Ingen |
| Komponent til | Server/arbejdsplads; Server/arbejdsplads |
| Mål arbejdsbyrde | Read Intensive (RI) |
| Tilfældig læsning (4KB) | 58500 IOPS; 58500 IOPS |
| Tilfældig skrivning (4KB) | 29000 IOPS |
| Understøtter hot-plug | Ja |
| Daglige drevskrivninger (DWPD) | 0,8 |
Strømstyring
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 3,37 W |
Vægt & størrelser
| Højde | 7 mm |
Andre funktioner
| Kompatible produkter | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717070; 84717070 |