RaidSonic ICY BOX IB-2227StS
hus til lagringsenhed
Funktioner
| Størrelse | 8,89 cm (3.5") |
| Type | Opbevaring drev bakke |
| Produktfarve | Sort |
| Antal understøttede SSD'er | 2 |
| Antal understøttede HHD'er | 2 |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| HDD-grænseflade | SATA, SATA II, SATA III |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Materiale | Aluminium, Metal, Plast, Rustfrit stål |
| Understøttede lagerdisk højder | 9.5 mm |
| Hot-swap | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 6 Gbit/sek. |
| LED-indikatorer | Access, Strøm |
| Nøglelås | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal eksterne SATA-porte | 4 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 217 g |
| Bredde | 102 mm |
| Højde | 25 mm |
| Dybde | 133 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 126 mm |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Pakkehøjde | 52 mm |
| Pakkevægt | 473 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Strøm, SATA |
| Antal skruer | 4 |
| Antal låsenøgler inkluderet | 2 stk |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 32 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Oprindelsesland | Kina |