Icy Dock flexiDOCK MB521SP-B Sort
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal, Plast |
| Understøttede lagerdisk højder | 15 mm |
| Hot-swap | Ja |
| LED-indikatorer | HDD, Strøm |
| Dataoverførselshastighed | 6 Gbit/sek. |
| Certificering | CE, REACH |
Porte & Grænseflader
| Antal eksterne SATA-porte | 1 |
Vægt & størrelser
| Højde | 25,4 mm |
| Bredde | 101,6 mm |
| Dybde | 128,5 mm |
| Vægt | 234 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 278 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -35 - 70 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 65% |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |