FANTEC SQ-35U3e-6G
harddisk-array
Lagring
| Størrelse på lagerdisk | 3.5" |
| Antal understøttede lagerdiske | 4 |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | SATA, Serial ATA III |
Porte & Grænseflader
| USB-tilslutning | Ja |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal eSATA-porte | 1 |
Design
| Produkttype | HDD kabinet |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal 3.5" bays | 4 |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 181 mm |
| Højde | 209 mm |
| Vægt | 1,5 kg |