HDD Seagate IronWolf 3,5" 8TB OEM RECERTIFIED
Funktioner
| HDD kapacitet | 8 TB |
| HDD hastighed | 7200 rpm |
| Lagringsdrev buffer størrelse | 256 MB |
| HDD-størrelse | 3.5" |
| Grænseflade | Serial ATA III |
| Type | HDD |
| Komponent til | NAS |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 6 Gbit/sek. |
| HDD vedvarende overførselshastighed | 25,51 MiB/s |
| Gennemsnitlig ventetid | 4,16 ms |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 1200000 t |
Strømstyring
| Driftsspænding | 5 / 12 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ikke-drift vibration | 2,27 G |
| Stød under drift | 70 G |
| Ikke-drift stød | 250 G |
Emballage indhold
| Lagerdisk adapter inkluderet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 101,8 mm |
| Dybde | 147 mm |
| Højde | 26,1 mm |
| Vægt | 722 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |