iiyama Skærm
31.5" - Fast VA - 240 Hz - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.726,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.696,-
DKK
(2.156,80 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Avanceret kontrastforstærker | 80M:1 |
| Bredde | 717 mm |
| Dybde | 290 mm |
| Vægt | 8,4 kg |
| Compliance-certifikater | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Funktioner
| Skærmoverflade | matte; Matte |
Design
| Edge to Edge (3 side) |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2; 2; 2 |
| HDMI-version | 2.1; 2,1; 2.1 |
| DisplayPort-version | 1.4; 1,4; 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1; 1; 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2; 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1); 2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja; Ja |
| HDCP | Ja; Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Præstation
| USB Type-A-udgangseffekt | 4,5 W |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium; FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja; Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja; Ja |
Strømstyring
| USB Type-C-udgangseffekt | 7,5 W |
| Strømforsyningstype | Intern; Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V; 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 48 W; 48 W; 48 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W; 0,5 W; 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W; 0,3 W; 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G; G; G |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz; 50/60 Hz |
Multimedie
| Antal højttalere | 2; 2; 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W; 5 W; 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja; Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | 100 x 100 mm; Ja; Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45°; -45 - 45°; -45 - 45° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23°; 23°; -5 - 23° |
| Justerbar højde (maks.) | 609 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | 150 mm; Ja; Ja |
| Bredde (med stativ) | 717 mm; 717 mm |
| Dybde (med stativ) | 290 mm; 290 mm |
| Højde (med stativ) | 609 mm; 609 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,4 kg; 8,4 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C; 5 - 35 °C; 5 - 35 °C |
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1; 80M:1 |
| Standardopløsning | 2560 x 1440 |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 12,2 kg |
Display
| Skærm diagonal | 31,5"; 80 cm (31,5 tommer); 80 cm (31,5 tommer) |
| Paneltype | Fast VA; Fast VA; Fast VA |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel; 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz; 240 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9; 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m²; 400 cd/m²; 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1; 4000:1; 4000:1 |
| Svartid (MPRT) | 0,4 ms; 0,4 ms; 0,4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178°; 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver; 1,07 milliarder farver |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 357,6 kHz; 30 - 357,6 kHz; 30 - 357,6 kHz |
| Pixel pitch | 0,272 x 0,272 mm; 0,272 x 0,272 mm; 0,272 x 0,272 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,8 cm; 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,3 cm; 39,3 cm |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range (HDR) 400; High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm; 80 cm |
| Vis opdaterinshastighed | 240 Hz |
| Farvedybde | 10 Bit |