iiyama Skærm
31.5" - Fast IPS - 180 Hz - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.445,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.415,-
DKK
(1.932,00 ekskl. moms)
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
Funktioner
| Skærmoverflade | Mat |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Premium |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Video
| Billede-i-billede | Ja |
Andre funktioner
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Drejelig | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| OSD-sprog | Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Portugisisk, Russisk |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 48 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 717 mm |
| Dybde (med stativ) | 290 mm |
| Højde (med stativ) | 609 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,6 kg |
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31,5 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| Paneltype | Fast IPS |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Svartid (MPRT) | 0,5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,3 cm |
| Pixel pitch | 0,273 x 0,273 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 269,1 kHz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |