iiyama Skærm
27" - 120 Hz - 1x HDMI - Hvid - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.758,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.728,-
DKK
(1.382,40 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Produktdesign | 4-side slim bezel |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Pivot vinkel | 90° |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 4,5 W |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | 150 mm |
| Bredde (med stativ) | 611,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 209,5 mm |
| Højde (med stativ) | 547 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,4 kg |
Ergonomisk
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| VESA montering | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 14 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmoverflade | Mat |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 36,3 cm |