iiyama Skærm
44.5" - 75 Hz - 2 ms - 2x HDMI - Sort - 32:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.238,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.208,-
DKK
(4.166,40 ekskl. moms)
Multimedie
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| DisplayPort-version | 1,2 |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-A, USB Type-C |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,200 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 3 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 68 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 37 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 1090 mm |
| Dybde (med stativ) | 275 mm |
| Højde (med stativ) | 409 mm |
| Vægt (med stativ) | 10,5 kg |
Andre funktioner
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 539 mm |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1260 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 470 mm |
| Pakkevægt | 15,5 kg |
Display
| Skærm diagonal | 113 cm (44,5 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 113 cm |
| Skærmteknologi | VA |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Skærmopløsning | 5120 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 32:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Responstid | 2 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| NTSC-dækning (typisk) | 80% |
| Synlig størrelse, horisontal | 108,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 30,6 cm |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Kurvet |