HyperX Pulsefire Haste 2 Core – Trådløs gamingmus (hvid/grøn/lilla)
Mus inkl. musemåtte
1x
HyperX Pulsefire Haste 2 Core – Trådløs gamingmus (hvid/grøn/lilla)
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
HyperX Pulsefire Haste 2 Core – Trådløs gamingmus (hvid/grøn/lilla)
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
773,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
743,-
DKK
(594,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil; Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A; USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 3600 dpi; 3600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Antal knapper | 6; 6 |
| Musens sporingshastighed | 300 tomme/sek.; 300 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 35 G; 35 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz; 1000 Hz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous; Ambidextrous |
| Produktfarve | Hvid |
| Farvenavn | White |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE); Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja; Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier; Batterier |
| Batteritype | AAA; AAA |
| Opladningsport til USB Type-C | Nej; Nej |
| Batterilevetid (maks.) | 100 t |
| USB strømforsyning | Nej; Nej |
Vægt & størrelser
| Bredde | 66,8 mm; 66,8 mm |
| Dybde | 124,3 mm; 124,3 mm |
| Højde | 38,2 mm; 38,2 mm |
| Vægt | 59 g; 59 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja; Ja |
| AC-adapter inkluderet | Nej; Nej |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Garantiperiode | 2 År; 2 År |