HyperX Pulsefire Fuse trådløs gamingmus (sort)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
700,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
670,-
DKK
(536,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1; 1 |
| Formål | Spil; Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført; Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth; RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk; Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 12000 dpi; 12000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Rul | Ja; Ja |
| Antal knapper | 6; 6 |
| Acceleration (maks.) | 35 G; 35 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz; 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz; 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous; Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja; Ja |
| Farvenavn | Black |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk; Monokromatisk |
| Belysning | Ja; Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier; Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1; 1 |
| Batteritype | AAA; AAA |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 3 W; 3 W |
| Batterilevetid (maks.) | 85 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen; Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W; 15 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 158 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 64 g; 64 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen; Ingen |
| Pakkebredde | 158 mm; 158 mm |
| Pakkedybde | 46 mm; 46 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm; 80 mm |
| Pakkevægt | 141 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A; USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja; Ja |
| Brugervejledning | Ja; Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Sensor | Pixart PAW3311; Pixart PAW3311 |
| UNSPSC-kode | 43211708 |