Ryobi RAG950-125S
vinkelkværn - 950 W - 125 mm
Producent: Ryobi
Produkt nr: 5133002495
Varenummer: F18185049
billigst-pricerunner
Ryobi RAG950-125S
Producent: Ryobi
Produkt nr: 5133002495
Varenummer: F18185049
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(748,80 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Opdag den kraftfulde Ryobi RAG950-125S vinkelkværn med 950 W motor og en 125 mm skivediameter. Denne alsidige kværn er designet til at gøre dine opgaver hurtigere og mere effektive. Med sit robuste design og kraftfulde motor kan du nemt klare selv de mest krævende opgaver.
Produkttype Vinkelkværn - 950 W - 125 mm
Hastighed 12000 rpm
Akselstørrelse 22 mm