Asrock PGO32UFS computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Asrock PGO32UFS computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Asrock PGO32UFS computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
7.301,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
7.271,-
DKK
(5.816,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Asrock PGO32UFS computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Asrock PGO32UFS computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
7.431,-
DKK
(5.944,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | WOLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 1300 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 480 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,1 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 535 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 40 - 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3, sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 132% |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 10 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -7 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 39 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 42 kWh |
| Strømforbrug (maks.) | 235 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 715 mm |
| Dybde (med stativ) | 280 mm |
| Højde (med stativ) | 602 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 715 mm |
| Dybde (uden stativ) | 63 mm |
| Højde (uden stativ) | 413 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 9,9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI, USB Type-A til USB Type-B, USB Type-C |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| DisplayPort kabellængde | 1,8 m |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
| Strømkabellængde | 1,5 m |