Produkt nr: CL-F155-PL12BL-A
EAN: 4713227536370
Varenummer: F23503255
billigst-pricerunner
Thermaltake SWAFAN GT12
Thermaltake SWAFAN GT12
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F155-PL12BL-A
EAN: 4713227536370
Varenummer: F23503255
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(394,40 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F155-PL12BL-A
Læs mere her
Introducing: Den ultimative PC-køleventilator til enestående ydelse og stil
Skab en afkølet, stille og stilfuld computersession med vores 120mm Thermaltake GT12 PC-køleventilator TT Premium Edition Black - 1 Pakke. Med denne revolutionerende køleventilator får du ikke kun en forbedret ydeevne, men også en unik designoplevelse, der gør din computer rigtig sej.
1. Øget PC-ydeevne:
2. Silence is golden:
3. Ekstraordinært design:
4. Let installation og perfekt pasform:
5. Høj kvalitet og pålidelighed:
Opgrader din PC med vores 120mm Thermaltake GT12 PC-køleventilator TT Premium Edition Black - 1 Pakke og oplev den ultimative ydeevne, stil og stilhed. Gør dig klar til at blive imponeret!
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Luftkøler
Ventilator diameter 12 cm
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (lav hastighed) 26,5 dB
Støjniveau (høj hastighed) 29,8 dB
Maksimal luftstrøm 62,23 kubikfod/min.
Lejetype Hydraulisk
Ventilatorlejeteknologi Hydraulisk leje
Antal pr. pakke 3 stk
Design
Produktfarve Sort
Strømstyring
Strømforsyning 1,92 W
Spænding 5 V
Nominel spænding 12 V
Nominel strøm 0,16 A
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 25 mm
Højde 120 mm
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 25 mm