Produkt nr: CL-F161-PL12SW-A
EAN: 4713227537247
Varenummer: F23404379
billigst-pricerunner
Thermaltake SWAFAN EX12 RGB
Thermaltake SWAFAN EX12 RGB
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F161-PL12SW-A
EAN: 4713227537247
Varenummer: F23404379
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(847,20 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F161-PL12SW-A
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 32,5 dB
Maksimal luftstrøm 57,11 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 2,39 mmH2O
Ventilatorlejeteknologi Hydraulisk leje
Antal pr. pakke 3 stk
Kompatible produkter Windows 10 /11
Design
Produktfarve Hvid
Materiale Plast
Belysning LED Ja
Belysningsfarve Flere
Ventilatorstik 9-polet
Strømstyring
Spænding 12 V
Startspænding 9 V
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 120 mm
Højde 25 mm