Produkt nr: CL-F200-PL12BU-A
EAN: 4711475644755
Varenummer: F25054126
billigst-pricerunner
Thermaltake Fan Hydrangea Blue CT120 Computerkabinet Ventilator 12 cm Blå, Hvid 2 stk
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F200-PL12BU-A
EAN: 4711475644755
Varenummer: F25054126
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(421,60 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F200-PL12BU-A
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 12 cm
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 31,2 dB
Maksimal luftstrøm 65,82 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 1,87 mmH2O
Antal pr. pakke 2 stk
Design
Produktfarve Blå, Hvid
Antal ventilatorblade 9
Belysning LED Ja
Antal lysdioder 9
Belysningsfarve Flere
Ventilatorstik 3-pin + 4-pin
Strømstyring
Nominel spænding 12 V
Startspænding 5 V
Ventilator strømforbrug 2,16 W
Nominel strøm 0,18 A
Strøm (maks.) 0,32 A
Vægt & størrelser
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 25 mm