Produkt nr: CL-F151-PL12WT-A
EAN: 4713227536332
Varenummer: F23353693
billigst-pricerunner
Thermaltake CT120
Thermaltake CT120
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F151-PL12WT-A
EAN: 4713227536332
Varenummer: F23353693
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(343,20 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F151-PL12WT-A
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Hold dine komponenter kølige med 120mm Thermaltake CT120 PC køleblæser 2Pack
Sørg for at din computer kan følge med i de krævende opgaver med 120mm Thermaltake CT120 PC køleblæser 2Pack. Med deres imponerende kapacitet på op til 2000 omdrejninger i minuttet, vil du aldrig skulle bekymre dig om overophedning på din computer igen.
De 120mm PC køleblæsere er nemme at installere, og kan benyttes i flere forskellige former for computerkomponenter såsom computertårne, kabinetter eller køleblokke. De er også meget støjsvage, hvilket giver en behagelig brugeroplevelse, uden at støjende køleventilatorer forstyrrer din koncentration.
Bestil 120mm Thermaltake CT120 PC køleblæser 2Pack i dag og beskyt dine computerkomponenter mod overophedning!
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 25.8 dB
Maksimal luftstrøm 57.05 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 2.23 mmH2O
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Ventilatorlejeteknologi Hydraulisk leje
Design
Produktfarve Hvid
Materiale Plast
Antal ventilatorblade 7
Ventilatorstik 4-polet
Strømstyring
Spænding 12 V
Startspænding 5 V
Nominel strøm 0.11 A
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 120 mm
Højde 25 mm