Trust 25787 video spillestol PC gamingstol Polstret sæde Sort
Funktioner
| Produkttype | PC gamingstol |
| Maksimal bruger vægt | 150 kg |
| Maksimum brugerhøjde | 195 cm |
| Sæde, type | Polstret sæde |
| Sæde, farve | Sort |
| Justerbar ryglæn | Ja |
| Ryglæn, type | Polstret ryglæn |
| Farve på ryglæn | Sort |
| Armlæn | Ja |
| Justerbart armlæn | Ja |
| Nakke hvilepude | Ja |
| Gaslift klasse | 4 |
| Styrehjul | Ja |
| Antal hjul | 5 hjul |
Ergonomisk
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ingen |
| Justerbar sædehøjde | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 710 mm |
| Dybde | 750 mm |
| Højde (maks.) | 134 cm |
| Sæde bredde | 48 cm |
| Sædedybde | 55 cm |
| Ryglæn bredde | 85 cm |
| Vægt | 2,4 kg |