DIGITUS 16K DisplayPort
Funktioner
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| DisplayPort-version | 2.1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | DisplayPort |
| Stik 2 | DisplayPort |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelafskærmning | Aluminium mylar folie |
| Antal afskærmningslag | 2 |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Båndbredde | 80000 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Kabeltype | Rundt kabel |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkevægt | 160 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |