DELTACO MS-900 Silent - mus - Bluetooth 5.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
535,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
505,-
DKK
(404,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Rejse |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 2 |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 120 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 40 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,3 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |