DELL Skærm
34.1" - IPS - 100 Hz - 8 ms - 1x HDMI - 21:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.392,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.362,-
DKK
(4.289,60 ekskl. moms)
Billedsensor
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 4 MP |
Video
| Maksimal videoopløsning | 2560 x 1440 |
| Billedhastighed | 30 fps |
Andre funktioner
| Videooptagelse | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Certificering | ENERGY STAR 8.0, TCO Certified 10.0, TCO Certified Edge, EPEAT Gold, EPEAT Climate+, RoHS, BFR/PVC-free |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | HDCP 1.4 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| Antal downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB-hub-version | 5Gbps |
| Indbygget KVM switch | Ja |
Strømstyring
| USB strømforsyning | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 27 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 220 W |
| Energieffektivitetsskala | 150 |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 815,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 229,4 mm |
| Højde (med stativ) | 573,2 mm |
| Bredde (uden stativ) | 815,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 85,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 392,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6,98 kg |
| Vægt (med stativ) | 9,41 kg |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
Display
| Skærm diagonal | 86,6 cm (34,1") |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 3800R |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Digital vertikal frekvens | 100 Hz |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Pixel pitch | 0,233 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Responstid (hurtig) | 5 ms |
| Responstid | 8 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |