DELL Skærm
27" - IPS - 100 Hz - 8 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.464,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.434,-
DKK
(2.747,20 ekskl. moms)
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 20,9 W; 20,9 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W; 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W; 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 205 W; 205 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E; E |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 4 MP; 4 MP |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1; 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1; 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| DisplayPort ud-version | 1; 1,4 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2; 3 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1; 1 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1; 1 |
| USB strømforsyning op til | 90 W; 90 W |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1; 1 |
| Indbygget USB-hub | Ja; Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja; Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja; Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja; Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm; 15 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21°; -5 - 21° |
| Drejevinkel område | -45 - 45°; -45 - 45° |
| Pivot vinkel | -90 - 90°; 90° |
| Kabellåseslids type | Kensington |
Vægt & størrelser
| Vægt (med stativ) | 6540 g |
| Bredde (med stativ) | 612,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 192,3 mm |
| Højde (med stativ) | 567,8 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,96 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C; 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C; -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80%; 10 - 80% |
Andre funktioner
| Certificering | TCO Certified, TCO Certified Edge, ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, EPEAT Climate+, RoHS, Microsoft Teams, Zoom; ENERGY STAR 8.0, TCO Certified 10.0, TCO Certified Edge, EPEAT Gold, EPEAT Climate+, RoHS, Microsoft Teams, Zoom |
Video
| Maksimal videoopløsning | 2560 x 1440 |
Kamera
| Billedhastighed | 30 fps |
Design
| Produktfarve | Sort |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 in); 68,6 cm (27 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel; 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz; 100 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m²; 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1; 1500:1 |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver; 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99%; 99% |
| Pixel pitch | 0,233 mm; 0,233 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi; 109 ppi |
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178° |
| Responstid (hurtig) | 5 ms; 5 ms |
| Responstid | 8 ms; 8 ms |
| Antirefleksskærm | Ja; Ja |
| Skærmteknologi | IPS |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 151 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 120 Hz |
| Type af baggrundslys | LED |
| Digital zoom | 2 |