DELL Skærm
23.8" - IPS - 144 Hz - 8 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.170,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.140,-
DKK
(912,00 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
Porte & Grænseflader
| HDCP | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Funktioner
| Hældningsvinkel | 21° |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 538,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 178,816 mm |
| Højde (med stativ) | 412,242 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6,08 g |
| Vægt (med stativ) | 7,43 g |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 13,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 28 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | ENERGY STAR 8.0, TÜV Rheinland 3 Star Eye Comfort, RoHS, BFR/PVC-reduced |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærmteknologi | In-plane Switching (IPS) |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Responstid | 8 ms |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 144 Hz |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 163 kHz |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |