Defender DOT MB-986 mus Spil Ambidextrous USB Type-A Optisk 1600 dpi
Mus inkl. musemåtte
1x
Defender DOT MB-986 mus Spil Ambidextrous USB Type-A Optisk 1600 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Defender DOT MB-986 mus Spil Ambidextrous USB Type-A Optisk 1600 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
494,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
464,-
DKK
(371,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 5 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1.8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 85 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 128 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 485 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 275 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 275 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6.3 kg |