Crucial
DDR2 - 4 GB: 2 x 2 GB - SO DIMM 200-PIN - ikke bufferet
Funktioner
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Maksimal blænderåbning | 6 |
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 2 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR2 |
| Hukommelsesur hastighed | 800 MHz |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 200-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Hukommelsesspænding | 1.8 V |
| Modulkonfiguration | 256M x 64 |
| Produktfarve | Grøn |