CoreParts
lagringspakning - mSATA - USB 3.0
Lagring
| Antal understøttede lagerdiske | 1 |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | M.2 |
Porte & Grænseflader
| USB-tilslutning | Ja |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-stik køn | Hunstik |
Design
| Produkttype | SSD kabinet |
| Produktfarve | Sort |
Præstation
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 144 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 16 mm |
| Vægt | 30 g |
| Pakkebredde | 144 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 16 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |