[upcycle it] Lenovo ThinkPad T15p 1. Gen (GRADE A)
i7-10750H 2.60GHz, 16GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050, Win11Pro, 15"FHD 1920x1080, Bluetooth, Webcam, WWAN installed
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
5.022,-
DKK
(4.017,60 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
[upcycle it] Lenovo ThinkPad T15p 1. Gen (GRADE A)
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Før
5.660,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
5.560,-
DKK
(4.448,00 ekskl. moms)
Design
| Produkttype | Laptop |
| Produktfarve | Sort |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade A |
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processorgeneration | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-10750H |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 12 |
| Processor boost frekvens | 5 GHz |
| Processorfrekvens | 2,6 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesur hastighed | 2933 MHz |
| Hukommelse form faktor | SO-DIMM |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 512 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | NVIDIA® GeForce® GTX 1050 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadapter | Ja |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Lyd
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Højttalereffekt | 2 W |
Kamera
| Front kamera | Ja |
Netværk
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Installeret |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB-porte til Sleep-and-Charge | 1 |
Præstation
| Bundkort chipsæt | Intel WM490 |
Tastatur
| Pegeredskab | ThinkPad UltraNav |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tastatursprog | Nordisk |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
Sikkerhed
| Slot til kabellås | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Adgangskodebeskyttelse type | HDD, Strøm til, Tilsynsførende |
Vægt & størrelser
| Bredde | 366,5 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Højde | 22,7 mm |
| Vægt | 2,07 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 340 mm |
| Pakkedybde | 440 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 2,67 kg |