[upcycle it] Dell Latitude 3310 (GRADE A)
i3-8145U, 8GB RAM, 256GB SSD, W11P, HD 1366x768, BT, Webcam
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
2.779,-
DKK
SPAR
889,-
DKK
1.890,-
DKK
(1.512,00 ekskl. moms)
Design
| Produkttype | Laptop |
| Produktfarve | Sort |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade A |
Display
| Skærm diagonal | 33 cm (13") |
| Skærmopløsning | 1366 x 768 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | HD |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i3 |
| Processorgeneration | 8th gen Intel® Core™ i3 |
| Processormodel | i3-8145U |
| Processorkerner | 2 |
| Processortråde | 4 |
| Processor boost frekvens | 3,9 GHz |
| Processorfrekvens | 2,1 GHz |
| Processor-cache | 4 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Kamera
| Front kamera | Ja |
Netværk
| Mobil netværksforbindelse | Ingen |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
Tastatur
| Pegeredskab | Touchpad |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Tastatursprog | Nordisk |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Sikkerhed
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 323 mm |
| Dybde | 217 mm |
| Højde | 14,9 mm |
| Vægt | 1,09 kg |