[upcycle It] Dell Inc. Precision 3561 (GRADE C)
i5-11400H 2.70GHz, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA T600, Win11Pro, 15"FHD 1920x1080, Bluetooth, Webcam
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
4.017,-
DKK
(3.213,60 ekskl. moms)
Design
| Produkttype | Mobil workstation |
| Produktfarve | Grå |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Markedspositionering | Forretning |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade C |
| Oprindelsesland | Kina |
Lyd
| Lydchip | Realtek ALC3204 |
| Lydsystem | MaxxAudio Pro |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 2 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB4 Gen 2x2-porte | 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| PowerShare | Ja |
| Antal USB-porte med understøttelse af PowerShare | 1 |
Tastatur
| Pegeredskab | Clickpad |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tastatursprog | Nordisk |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Antal battericeller | 6 |
| Batterikapacitet | 97 Wh |
| Batterispænding | 11,4 V |
| Opladningstid for batteri | 4 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Batteriets vægt | 429 g |
Strømstyring
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50/60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 6,5 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 20 V |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
Sikkerhed
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3048 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 10668 m |
| Stød under drift | 105 G |
| Ikke-drift stød | 40 G |
| Driftsvibrationer | 0,26 G |
| Ikke-drift vibration | 1,37 G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 340 mm |
| Pakkedybde | 440 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 2,4 kg |
Processor
| Processorproducent | Intel; Intel |
| Processorfrekvens | 2,7 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 45 W |
| Processorserie | Intel® Core™ i5; Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneration | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-11400H; 11400H |
| Processorkerner | 6; 6 |
| Processortråde | 12; 12 |
| Processor boost frekvens | 4,5 GHz; 4,5 GHz |
| Processor-cache | 12 MB; 12 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
| Processor sokkel | BGA 1787 |
Hukommelse
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Intern hukommelse | 16 GB; 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM; DDR4 |
| Hukommelse form faktor | SO-DIMM |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
Lagring
| SSD-formfaktor | M.2 |
| SSD-grænsefladetype | PCIe NVMe |
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 512 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB; 512 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
Grafik
| Diskret grafikadapterhukommelse | 4 GB |
| Diskret grafikhukommelsestype | GDDR6 |
| Producent af diskret GPU-udstyr | NVIDIA |
| Diskret grafikadaptermodel | NVIDIA T600; NVIDIA T600 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics; Intel UHD Graphics |
| Diskret grafikadapter | Ja |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Kamera
| Front kamera | Ja; Ja |
Netværk
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja; Ja |
| WWAN | Installeret |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro; Windows 11 Pro |
Vægt & størrelser
| Bredde | 357 mm |
| Dybde | 233 mm |
| Højde | 24 mm |
| Vægt | 1,79 kg; 1790,00 g |
Præstation
| Renoveret klasse | C |
Display
| Vis opdaterinshastighed | 60 Hz |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6"); 15,6 tommer |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel; 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | WVA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Pixeltæthed | 141 ppi |
| Farveområde | 100% |
| RGB-farverum | sRGB |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Display respons stigning/fald | 35 ms |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |