upcycle it Apple MacBook Pro (GRADE A)
Intel® Core™ i7 i7-8750H Laptop 33 cm (13") 16 GB 256 GB SSD AMD Radeon Pro 555X Wi-Fi 5 (802.11ac) Nordisk Grå
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
4.968,-
DKK
SPAR
1.457,-
DKK
3.511,-
DKK
(2.808,80 ekskl. moms)
Design
| Produkttype | Laptop |
| Produktfarve | Grå |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade A |
| Originalt mærkenavn | Apple |
Display
| Skærm diagonal | 33 cm (13") |
| Skærmopløsning | 2880 x 1800 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processorgeneration | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-8750H |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 12 |
| Processor boost frekvens | 4,1 GHz |
| Processorfrekvens | 2,2 GHz |
| Processor-cache | 9 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 16 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
Grafik
| Producent af diskret GPU-udstyr | AMD |
| Diskret grafikadaptermodel | AMD Radeon Pro 555X |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| Diskret grafikadapter | Ja |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics 630 |
Lyd
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
Kamera
| Front kamera | Ja |
Netværk
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobil netværksforbindelse | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
Porte & Grænseflader
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
Tastatur
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Tastatursprog | Nordisk |
Sikkerhed
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 329 mm |
| Dybde | 277 mm |
| Højde | 17,9 mm |
| Vægt | 1,55 kg |
