Noctua NF-A6x25 FLX
indsats med blæser
Producent: Noctua
Produkt nr: NF-A6X25FLX
EAN: 4716123314707
Varenummer: F6921416
billigst-pricerunner
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Noctua NF-A6x25 FLX
Producent: Noctua
Produkt nr: NF-A6X25FLX
EAN: 4716123314707
Varenummer: F6921416
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(344,80 ekskl. moms)
Produkt nr: NF-A6X25FLX
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Noctua NF-A6x25 FLX - Den højtydende blæser til din enhed
Designet er både stilfuldt og funktionelt, og det ROHS-kompatible materiale gør det miljøvenligt og sikkert at bruge i enhver enhed. Med en størrelse på 60x60x25mm passer den perfekt i de fleste enheder. Blæseren har 3-pin FLX-indstillingen, der giver fleksibel hastighedstyring, og den kan køre ved et bredt udvalg af hastigheder, hvilket gør den alsidig og anvendelig i mange forskellige scenarier.
Bestil nu og oplev den ultimative ydeevne fra din enhed med Noctua NF-A6x25 FLX indsats med blæser
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 5 cm
Antal hastigheder 3
Omdrejningshastighed (min.) 1600 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 3000 rpm
Støjniveau (lav hastighed) 8,2 dB
Støjniveau (høj hastighed) 19,3 dB
Luftstrøm 29,3 m³/t
Minimum lufttryk 0,61 mmH2O
Maksimalt lufttryk 1,41 mmH2O
Lejetype Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal pr. pakke Ja
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 150000 t
Design
Produktfarve Beige, Brun
Antal blæsere Ja
Antal ventilatorblade 7
Ventilatorstik 3-stikben
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 1,44 W
Nominel spænding 12 V
Strøm (maks.) 0,12 A
Vægt & størrelser
Bredde 60 mm
Dybde 60 mm
Højde 25 mm