Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
indsats med blæser
Producent: Noctua
Produkt nr: NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
EAN: 9010018100655
Varenummer: F25037677
billigst-pricerunner
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Noctua NF-A14X25 G2 PWM SX2-PP
Producent: Noctua
EAN: 9010018100655
Varenummer: F25037677
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(617,60 ekskl. moms)
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 140 mm
Omdrejningshastighed (maks.) 1500 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 24.8 dB
Luftstrøm 155.6 m³/t
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Lejetype Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal pr. pakke 2 stk
Ventilator statisk tryk 2.56 mmH2O
Pumpens middeltid til fejl (MTTF) 250 t
Design
Produktfarve Beige
Materiale Liquid Crystal Polymer (LCP)
Ventilatorstik 4-polet
Strømstyring
Strømforsyning 2.28 W
Spænding 12 V
Strøm (maks.) 0.19 A
Vægt & størrelser
Bredde 140 mm
Dybde 25 mm
Højde 140 mm