Noctua NF-A14x25 G2 PWM
indsats med blæser
Producent: Noctua
Produkt nr: NF-A14X25 G2 PWM
EAN: 9010018100617
Varenummer: F25037676
billigst-pricerunner
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Noctua NF-A14x25 G2 PWM
Producent: Noctua
Produkt nr: NF-A14X25 G2 PWM
EAN: 9010018100617
Varenummer: F25037676
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(426,40 ekskl. moms)
Produkt nr: NF-A14X25 G2 PWM
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Opgrader din computer med Noctua NF-A14x25 G2 PWM, den ultimate blæser til din PC!
Oplev en kraftig og støjsvag køling med avanceret PWM-styring for optimal performance.
Den effektive design giver en længere levetid for din hardware og reducerer støjniveauerne markant.
Få mere ud af din computeroplevelse med denne førsteklasses blæser fra Noctua.
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 14 cm
Omdrejningshastighed (maks.) 1500 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 24,8 dB
Luftstrøm 155,6 m³/t
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Lejetype Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal pr. pakke Ja
Ventilator statisk tryk 2,56 mmH2O
Pumpens middeltid til fejl (MTTF) 15000 t
Design
Produktfarve Beige
Materiale Liquid Crystal Polymer (LCP)
Ventilatorstik 4-polet
Strømstyring
Strømforsyning 2,28 W
Spænding 12 V
Strøm (maks.) 0,19 A
Vægt & størrelser
Bredde 140 mm
Dybde 25 mm
Højde 140 mm