Noctua NF-A12X25 G2 PWM SX2-PP Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 12 cm Beige 2 stk
Producent: Noctua
Produkt nr: NF-A12X25 G2 PWM SX2-PP
EAN: 9010018100716
Varenummer: F25355508
billigst-pricerunner
Producent: Noctua
EAN: 9010018100716
Varenummer: F25355508
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(548,80 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (min.) 1800 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 22.5 dB
Luftstrøm 107.3 m³/t
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Lejetype Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal pr. pakke 2 stk
Ventilator statisk tryk 3.14 mmH2O
Pumpens middeltid til fejl (MTTF) 250 t
Design
Produktfarve Beige
Materiale Liquid Crystal Polymer (LCP)
Ventilatorstik 4-polet
Strømstyring
Strømforsyning 1.8 W
Spænding 12 V
Strøm (maks.) 0.15 A
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 25 mm
Højde 120 mm