ASUS TUF Gaming VG328H1B skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 4ms,1ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG328H1B skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 4ms,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG328H1B skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 4ms,1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.769,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.739,-
DKK
(2.191,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG328H1B skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 4ms,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG328H1B skærm - LED baglys - 32" - AMD FreeSync Premium - VA - 4ms,1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.899,-
DKK
(2.319,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 31.5" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Kurvet |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,363 x 0,363 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 698.4 mm |
| Synlig størrelse, diagonal | 392.85 mm |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 180 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 165 Hz |
| DDC/CI | Ja |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 120% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Pc lydindgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -15 - 15° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 33.2 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.3 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 388119 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 709.75 mm |
| Dybde (med stativ) | 213.77 mm |
| Højde (med stativ) | 507.12 mm |
| Vægt (med stativ) | 7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 709.75 mm |
| Dybde (uden stativ) | 87.33 mm |
| Højde (uden stativ) | 426.15 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 810 mm |
| Pakkedybde | 226 mm |
| Pakkehøjde | 595 mm |
| Pakkevægt | 10.6 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Lyd (3ˌ5 mm) |
| HDMI-kabellængde | 1 m |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |