Amw-200 Mouse Ambidextrous Rf
Mus inkl. musemåtte
=
Før
515,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
485,-
DKK
(388,00 ekskl. moms)
Mus
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Anthracit, Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | AA |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
Vægt & størrelser
| Bredde | 61 mm |
| Dybde | 106 mm |
| Højde | 37 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |