ADATA SE880 500 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Wi-Fi Grå
SSD-drev
| SDD-kapacitet | 500 GB |
| Læsehastighed | 2000 MB/s |
| Skrivehastighed | 2000 MB/s |
Porte & Grænseflader
| Thunderbolt-teknologi | Ingen |
| USB-stik | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Ja |
Funktioner
| Produktfarve | Grå |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Sikkerhed
| Hardware kryptering | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 35 mm |
| Dybde | 64,8 mm |
| Højde | 12,2 mm |
| Vægt | 31 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB |