Acer UT241Y Abmihuzx skærm - LED baglys - 24" - IPS - 4ms
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.189,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.159,-
DKK
(2.527,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
3.319,-
DKK
(2.655,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Bordplade |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 12,5 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 90° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 65,4 mm |
| Højde (med stativ) | 394 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,37 kg |
| Bredde (uden stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 238,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 323,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,11 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB, USB Type-C |
Andre funktioner
| Certificering | MPR II |