Acer Skærm
23.8" - 120 Hz - 4 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.593,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.563,-
DKK
(1.250,40 ekskl. moms)
PC
| DisplayPorte | Ja |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 165 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| Akse | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 193,2 mm |
| Højde (med stativ) | 499,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5470,00 g |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 12 kWh |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Gold, TCO Certified |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmteknologi | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Responstid | 4 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Farvedybde | 6-bit+FRC |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Type af baggrundslys | LED |
| Antirefleksskærm | Ja |