Acer SA242YH1bi computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer SA242YH1bi computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer SA242YH1bi computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.012,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
982,-
DKK
(785,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Acer SA242YH1bi computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Acer SA242YH1bi computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.142,-
DKK
(913,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 68 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 60 Hz |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 120 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 100 Hz |
| Farvedybde | 6 Bit |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 588,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 200 mm |
| Højde (med stativ) | 402,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 2,71 kg |
| Bredde (uden stativ) | 588,3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 35,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 321,4 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,46 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 411 mm |
| Pakkedybde | 615 mm |
| Pakkehøjde | 106 mm |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 3740 kg |