Acer Skærm
31.5" - IPS - 160 Hz - 1 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.420,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.390,-
DKK
(2.712,00 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Hældningsvinkelområde | 25° |
Design
| Pivot vinkel | 180° |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 34 kWh |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Vægt & størrelser
| Vægt (med stativ) | 11080,00 g |
Display
| Responstid (hurtig) | 0,5 ms |
| Skærm diagonal | 31,5 tommer |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 160 Hz |
| Vis opdaterinshastighed | 320 Hz |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farveområde | 95% |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |