Acer Skærm
24.5" - IPS - 320 Hz - 4 ms - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.558,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.528,-
DKK
(1.222,40 ekskl. moms)
Præstation
| Skærmoverflade | Mat |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Strømforsyning
| Placering af strømforsyning | External |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
Andre funktioner
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Dybde (uden stativ) | 49,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 326 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Slot til kabellås | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 557,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 246,1 mm |
| Højde (med stativ) | 399,1-549,1 mm |
| Bredde (uden stativ) | 557,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,2 kg |
| Vægt (uden stativ) | 2600,0 g |
Display
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24,5 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 62,2 cm |
| Synlig størrelse, horisontal | 54,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 30,3 cm |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 4 ms |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærmteknologi | LED |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Farveområde | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |
| Maksimal opdateringshastighed | 320 Hz |