Acer Skærm
15.6" - IPS - 60 Hz - 8 ms - 1x HDMI - Sort - 800:1
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.200,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.170,-
DKK
(2.536,00 ekskl. moms)
Funktioner
| Antal displays | 2 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja; Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W; 2 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1; 1 |
| HDMI-version | 1.4; 1,4 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2; 2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1; 1 |
| Lydudgang | Ja; Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E; E |
| Strømforbrug (typisk) | 16 W |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16 kWh |
Andre funktioner
| Bredde | 355,8 mm |
| Højde | 216,1 mm |
Vægt & størrelser
| Dybde | 22,7 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja; Ja |
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI, USB Type-C |
Display
| Skærm diagonal | 15,6 in; 39,6 cm (15,6 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 39,6 cm |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel; 1920 x 1080 pixel |
| Paneltype | IPS |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m²; 250 cd/m² |
| Skærmoverflade | Mat; Mat |
| Responstid | 8 ms; 8 ms |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1; 100000000:1 |
| Naturligt aspektforhold | 800:1 |
| Billedformat | 16:9; 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal | 170°; 170 / 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 170° |
| Farvedybde | 6-bit+FRC |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Skærmteknologi | LED; IPS |
| Berøringsskærm | Ja; Ja |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz; 60 Hz |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 70 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 58 - 62 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | HDR10 |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |